Niedziela, 22 Września 2019 Szukaj   Mapa serwisu   E-mail   Polityka prywatności   Zastrzeżenia prawne    |             
    O firmie i produktach      MASZYNY PRZECISKOWE      SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE      Kontakt      Referencje      Serwis   
Musisz uaktualnić Flash Player'a
 wstecz  |   » Aktualności
Aktualności
Festyn - XIII Kartuski Targ Produktów Ekologicznych
2018-09-21 
ilustracja

Nasza firma wspiera POMORSKĄ FUNDACJĘ BRACIA MNIEJSI,  zarówno w aspektach materialnych, jak i poprzez pomoc wolontariuszy. Wspólnie z Fundacją, będziemy uczestniczyć w XIII Kartuskim Targu Produktów Ekologicznych. Impreza odbędzie się 29 września 2018 roku, w godzinach 9:00 - 13:00, w Parku im. Solidarności w Kartuzach. Serdecznie zapraszamy!

Główne założenia imprezy:

 - promocja rolnictwa ekologicznego i artykułów ekologicznych
 - promocja zdrowego sposobu odżywiania się
 - wykazanie pozytywnego wpływu gospodarstw ekologicznych na środowisko przyrodnicze oraz wizerunek polskiej wsi
 - prezentacja gospodarstw ekologicznych regionu
 - promocja wartości przyrodniczych i kulturalnych regionu
 - dobra zabawa w rodzinnym gronie

ilustracja

LINK DO STRONY WWW
FUNDACJI

ilustracja

LINK DO STRONY
ORGANIZATORA IMPREZY

Obecność nasza, jako producenta Maszyn Przeciskowych, także wpisuje się w działania na rzecz ekologii. Już samo zastosowanie naszych produktów do bezwykopowych instalacji, niesie wiele dobrego w dziedzinie ekologii. Stosowanie technik bezwykopowych niesie za sobą znaczną redukcję energii, zużycia paliw kopalnych. Redukuje do minimum ilość odpadów budowlanych, bardzo trudnych do utylizacji, w postaci gruzu, zniszczonego asfaltu i innych materiałów stosowanych do budowy nawierzchni. Idąc dalej, zastosowanie kreta do położenia instalacji pod istniejącą nawierzchnią, pozwala na niezamykanie odcinka drogi objętego budową. Zamknięcie drogi konieczne do wykonania tej samej instalacji bez zastosowania technik bezwykopowych, wiąże się ze zwiększeniem zużycia paliwa i zwiększeniem emisji spalin wśród kierowców aut, którzy muszą korzystać z objazdów w czasie budowy lub/i stać w korkach.

Ponadto, sam kret naszej produkcji, jest narzędziem ekologicznym. Można przy jego pomocy realizować prace w każdych warunkach środowiskowych, w tym w parkach, rezerwatach przyrody, innych terenach objętych programem Natura 2000. Podczas konstruowania naszych maszyn przeciskowych, położyliśmy duży nacisk na taką ich konstrukcję i technologię produkcji, by do ich prawidłowego funkcjonowania i smarowania, można było stosować w pełni biodegradowalne i ekologiczne substancje smarujące. Taką substancją-olejem jest nasz EkoMAX. Praca naszymi kretami w żadnym stopniu nie powoduje zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Te oraz inne cechy naszych produktów sprawiają, że mamy do czynienia z maszynami zarówno innowacyjnymi technologicznie, jak i ekologicznymi. To z kolei niesie za sobą możliwość skorzystania z dotacji unijnych na ich zakup. Zachęcamy do zapoznania się z treściami na poniższych stronach internetowych. Zamieszczane są na nich i aktualizowane  wskazania na konkretne programy unijne i regionalne, pozwalające na uzyskanie dotacji na zakup maszyn i urządzeń, wpisujących się w innowacyjność i ekologiczność. W sytuacji, gdy wymagane będą dokumenty potwierdzające innowacyjność i ekologiczność naszych produktów, służymy pomocą.

ilustracja

LINK DO STRON NFOSiGW

ilustracja

LINK DO WYSZUKIWARKI
DOTACJI

A wracjając już do samej imprezy, na naszym wspólnym stoisku będzie można zapoznać się z budową, konstrukcją, zasadą działania i zastosowaniem naszych ekologicznych kretów. Będziemy starali promować nie tyle nasze konkretnie produkty, ale technologie bezwykopowe ogólnie, jako ekologiczną alternatywę dla wciąż jeszcze powszechnych i szkodliwych dla środowiska naturalnego tradycyjnych technik otwartego wykopu.

Wspólnie z pracownikami Fundacji, będziemy także starali się edukować naszych gości, w tematyce związanej z opieką nad zwierzętami, zarówno bezdomnymi jak i tymi które swój własny kąt posiadają. 

 
wsteczlista aktualności
 
 KONTAKT:

ilustracja

TERMA Sp. z o.o.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
NIP: 583-10-18-844
REGON: 190558447
KRS nr 0000069067
konto: ING Bank Śląski S.A.
88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
kapitał zakładowy:
2 360 500 PLN

kret@termamax.com

ilustracja

Region Północ
+48 607 451 902
+48
607 451 900

Region Południe
+48 607 451 433

Region Wschód
+48 607 451 028


ilustracja

MAX K130S
+
ZESPÓŁ TERMA ZWYCIĘZCY 
1 OFICJALNYCH MIĘZYNARODOWYCH ZAWODÓW W TECHNIKACH BEZWYKOPOWYCH


ilustracja

EXPERT 2012
dla MAX K95S
w kategorii INNOWACYJE URZĄDZENIE


ilustracja

EXPERT 2014
dla MAX K55
w kategorii INNOWACYJE URZĄDZENIE


ilustracja

ilustracja


Współpracujemy z:

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

do góry strony    
O firmie i produktach  |  MASZYNY PRZECISKOWE  |  SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE  |  Kontakt  |  Referencje  |  Serwis
Technologie bezwykopowe - oferujemy urządzenia pneumatyczne i udarowe typu kret. Maszyny przeciskowe, krety, młoty, przeciski, przebijaki pneumatyczne.
Przecisk, maszyna przeciskowa, rakieta - wbijanie rur, przewierty, wciąganie rur.